Delphi developer poslovnih aplikacija (m/ž)

  • Develop
  • Remote rad

Opis posla

Core business Tomsoft-a je razvoj poslovnih aplikacija, a glavni cilj je omogućiti korisnicima jednostavo praćenje i optimizaciju poslovnih procesa.  U timu otvaramo još jednu developer poziciju, koja uključuje:
  • develop novih modula i opcija
  • optimizaciju kod-a
  • automatizaciju procesa uz pomoć odgovarajućih alata
  • rad po principu CNP!

Uvjeti

Iskustvo / Obrazovanje / Vještine:

  • 2 ili više godina iskustva kao programer
  • razvojno iskustvo u Delphi-u
  • MySQL baza: pohranjenje procedure i funckije, optimizacija upita
  • poznavanje životnog ciklusa razvoja softvera
  • iskustvo u radu remote timova

Pozicija NE uključuje

  • pisanje korisničke dokumentacije
  • rad direktno s korisnicima
  • odlazak na teren

Očekujemo i sljedeće:

  • fokusirani ste na poantu zadatka i orjentirani na kvalitetu rezultata, jer sistem "može proći" nama nije prihvatljiv
  • proaktivnost živite kao stav, ne kao "traže me to u CV-u pa ću napisati".
  • volite programiranje
Zašto biti Developer u Tomsoft-u?
  • naš cilj je software kao proizvod, ne custom projekt, zato imamo jednu verziju aplikacije za sve korisnike
  • imamo poseban odjel za QR
  • koristimo version controller
  • taskovi na kojima radite dodjeljuju se isključivo kroz ticketing sustav
  • za internu komunikaciju koristimo Slack, Zoom, Vimeo
  • imamo interni Knwoledge base
A zašto Tomsoft?

Cijenimo trud i zalaganje svake osobe i nagrađujemo rezultate.
Ne gledamo da li imate 16 ili 86 godina. Ne gledamo koju diplomu imate.
Ne uvjetujemo
da li ste totalni početnik ili super senior.
Jedino što gledamo
je da je rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima. Naš radni moto je "Nije bitno koliko sati je netko radio, nego koji je rezultat napravio".